Ahorn Rošt Trioflex HN Trioflex II HN/KF 210x90 cm
Výrobce: Ahorn
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 7 590 Kč
Luxusní rošt Trioflex uspokojí svým provedením i ty nejnáročnější spáče. Polohování hlavy i nohou oceníte při komfortním čtení a odpočinku. Pevná středová část se postará o lepší oporu beder. Snadné... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 7 590 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Luxusní rošt Trioflex uspokojí svým provedením i ty nejnáročnější spáče.
Polohování hlavy i nohou oceníte při komfortním čtení a odpočinku. Pevná středová část se postará o lepší oporu beder. Snadné nastavení polohování textilním úchytem při zdravotních obtížích a únavě. Dokonale přizpůsobivý rošt s vysokým počtem úzkých lamel zajistí velmi dobré přizpůsobení tlaku těla na ploše lůžka. Rošt disponuje celkem 42 lamelami, dokáže tak velmi dobře spolupracovat s matrací a rovnoměrně roznášet váhu těla. Čím více lamel rošt má, tím je lůžko pružnější a vlastnosti matrace lépe vyniknou. Trio kapsy dvojí tuhosti člení plochu lůžka do 7 anatomických zón – každá část těla je tak individuálně podpořena. Posuvné objímky jsou rozloženy na větší ploše roštu, tím lépe vyhovují individuálním nárokům na zpevnění v bederní oblasti. Ramenní kolébka pomáhá zmírnit otlačení a bolesti ramen při spánku na boku. Celý povrch roštu je opatřen fólií, která zajišťuje snadnou údržbu, snižuje riziko vzniku bakterií a plísní a chrání matraci před zatrháváním potahu. Přídavná lišta zamezí deformaci okrajů matrace.
Parametry
| Materiál | Lamelové |
|---|---|
| Typ roštu | RUCNI_POLOHOVANI |
| Výška | 10 cm |
| Celková šířka | 90 cm |
| Šířka | 90 cm |
| Hloubka | 210 cm |
| Nosnost | 130 kg |
| Hmotnost | 21 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Polohovatelné |
|---|---|
| Výrobce: Ahorn | Ahorn — Polohovatelné |
| Celková šířka: 90 cm | 90 cm — Polohovatelné |
| Hloubka: 210 cm | 210 cm — Polohovatelné |
| Hmotnost: 21 kg | 21 kg — Polohovatelné |
| Materiál: Lamelové | Lamelové — Polohovatelné |
| Nosnost: 130 kg | 130 kg — Polohovatelné |
| Šířka: 90 cm | 90 cm — Polohovatelné |
| Typ roštu: RUCNI_POLOHOVANI | RUCNI_POLOHOVANI — Polohovatelné |
| Výška: 10 cm | 10 cm — Polohovatelné |