ATAN Jídelní židle Falco třešeň/krémová - II.jakost POSLEDNÍ KUS
Výrobce: ATAN
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 860 Kč
UPOZORNĚNÍ : II.jakost - k dispozici 1 kus - ILUSTRAČNÍ FOTO - židle je v krémovém čalounění Poškození - vystavené zboží - drobné ušpinění a oděrky. Záruku na tento výrobek poskytujeme, ale nelze... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 860 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
UPOZORNĚNÍ : II.jakost - k dispozici 1 kus - ILUSTRAČNÍ FOTO - židle je v krémovém čalounění
Poškození - vystavené zboží - drobné ušpinění a oděrky.
Záruku na tento výrobek poskytujeme, ale nelze uplatnit reklamaci na výše popsané závady.
Robustní jídelní židle FALCO z kvalitního masivního bukového dřeva, s komfortním čalouněným sedákem a zajímavou opěrkou zad, je vhodná k zařízení interiéru jídelny. Jedná se o nadčasový kousek domácnosti, který nevyjde z módy ani za pár let.
Tento typ židle není vhodný do zátěžových prostor.
Povrchová úprava: moření, lakování.
Parametry
| Materiál | dřevěné |
|---|---|
| Barva | třešeň | krémová |
| Výška | 105 cm |
| Celková šířka | 46 cm |
| Šířka | 46 cm |
| Hloubka | 43 cm |
| Nosnost | 120 kg |
| Hmotnost | 7 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Produkty 2. jakosti |
|---|---|
| Výrobce: ATAN | ATAN — Produkty 2. jakosti |
| Barva: třešeň | krémová | třešeň | krémová — Produkty 2. jakosti |
| Celková šířka: 46 cm | 46 cm — Produkty 2. jakosti |
| Hloubka: 43 cm | 43 cm — Produkty 2. jakosti |
| Hmotnost: 7 kg | 7 kg — Produkty 2. jakosti |
| Materiál: dřevěné | dřevěné — Produkty 2. jakosti |
| Nosnost: 120 kg | 120 kg — Produkty 2. jakosti |
| Šířka: 46 cm | 46 cm — Produkty 2. jakosti |
| Výška: 105 cm | 105 cm — Produkty 2. jakosti |