ATAN Zajíček stojící ZM9000/K, modrý
Výrobce: ATAN
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 404 Kč
Veselá dekorace velikonočního králíčka ZM9000/K. Postavte ho i s parťačkou zaječicí ZM9000 na polici, nebo okenní parapet a vykouzlete báječnou atmosféru Velikonoc. Udělejte si radost i dalšími... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 404 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Veselá dekorace velikonočního králíčka ZM9000/K.
Postavte ho i s parťačkou zaječicí ZM9000 na polici, nebo okenní parapet a vykouzlete báječnou atmosféru Velikonoc.
Udělejte si radost i dalšími originálními velikonočními dekoracemi.
Parametry
| Materiál | látka |
|---|---|
| Barva | modrá |
| Výška | 44.0 cm |
| Celková šířka | 13 cm |
| Šířka | 13.0 cm |
| Hloubka | 8.0 cm |
| Rozměr | 13x8x44 cm |
| Hmotnost | 0.44 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Zvířátka |
|---|---|
| Výrobce: ATAN | ATAN — Zvířátka |
| Barva: modrá | modrá — Zvířátka |
| Celková šířka: 13 cm | 13 cm — Zvířátka |
| Hloubka: 8.0 cm | 8.0 cm — Zvířátka |
| Hmotnost: 0.44 kg | 0.44 kg — Zvířátka |
| Materiál: látka | látka — Zvířátka |
| Rozměr: 13x8x44 cm | 13x8x44 cm — Zvířátka |
| Šířka: 13.0 cm | 13.0 cm — Zvířátka |
| Výška: 44.0 cm | 44.0 cm — Zvířátka |