Autronic Kovový dekorační obal na květiny FUP518
Výrobce: Autronic
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 896 Kč
Kovový dekorační obal FUP518 v podobě zlatého poháru vám přináší noblesu přímo na váš stůl. Právě kombinace zlaté barvy se starožitným vzhledem, povýší vaše běžné stolování na královskou úroveň. Už... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 896 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Kovový dekorační obal FUP518 v podobě zlatého poháru vám přináší noblesu přímo na váš stůl.
Právě kombinace zlaté barvy se starožitným vzhledem, povýší vaše běžné stolování na královskou úroveň.
Už jen stačí vybrat ty správně květiny, nebo přízdoby a pak už si jen vychutnávat pohled na tuhle krásu.
Parametry
| Materiál | kovové |
|---|---|
| Barva | zlatá |
| Výška | 37.00 cm |
| Celková šířka | 28 cm |
| Šířka | 28.00 cm |
| Hloubka | 21.00 cm |
| Rozměr | 28x37x21 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Aranžovací misky a stojany |
|---|---|
| Výrobce: Autronic | Autronic — Aranžovací misky a stojany |
| Barva: zlatá | zlatá — Aranžovací misky a stojany |
| Celková šířka: 28 cm | 28 cm — Aranžovací misky a stojany |
| Hloubka: 21.00 cm | 21.00 cm — Aranžovací misky a stojany |
| Materiál: kovové | kovové — Aranžovací misky a stojany |
| Rozměr: 28x37x21 cm | 28x37x21 cm — Aranžovací misky a stojany |
| Šířka: 28.00 cm | 28.00 cm — Aranžovací misky a stojany |
| Výška: 37.00 cm | 37.00 cm — Aranžovací misky a stojany |