Autronic Kříž břízový, aranžérský obal OC4026 NAT
Výrobce: Autronic
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 429 Kč
Dušičkový aranžérský obal na květiny ve tvaru kříže je ideální jako ozdoba na hřbitov na dušičky. Je dostatečně prostorný a šikovně tvarovaný, což umožňuje výsadbu širokého spektra okrasných rostlin... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 429 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Dušičkový aranžérský obal na květiny ve tvaru kříže je ideální jako ozdoba na hřbitov na dušičky.
Je dostatečně prostorný a šikovně tvarovaný, což umožňuje výsadbu širokého spektra okrasných rostlin a umístění na nejlepší zvolené místo dle vašich představ. Dřevěné obaly jsou poměrně lehčí oproti jiným, což má výhody ve snadnější manipulaci s nimi.
Součástí produktu je i ochranná plastová fólie, jenž vyplňuje vnitřní část a chrání ji před vnějšími vlivy.
Prohlédněte si i další dušičkové zboží.
Parametry
| Materiál | dřevěné |
|---|---|
| Barva | přírodní |
| Výška | 9.00 cm |
| Celková šířka | 36 cm |
| Šířka | 36.00 cm |
| Hloubka | 46.00 cm |
| Hmotnost | 2.5 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Dušičkové koše |
|---|---|
| Výrobce: Autronic | Autronic — Dušičkové koše |
| Barva: přírodní | přírodní — Dušičkové koše |
| Celková šířka: 36 cm | 36 cm — Dušičkové koše |
| Hloubka: 46.00 cm | 46.00 cm — Dušičkové koše |
| Hmotnost: 2.5 kg | 2.5 kg — Dušičkové koše |
| Materiál: dřevěné | dřevěné — Dušičkové koše |
| Šířka: 36.00 cm | 36.00 cm — Dušičkové koše |
| Výška: 9.00 cm | 9.00 cm — Dušičkové koše |