Autronic Obal proutěný - sada 3 ks PRP312
Výrobce: Autronic
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 350 Kč
Proutěný hranatý truhlík PRP312 ve světlé přírodní barvě je skvělým řešením pro prezentaci vašich květin nebo dekorací. Sada zahrnuje tři různé velikosti, každá s ochrannou igelitovou vložkou, která... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 350 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Proutěný hranatý truhlík PRP312 ve světlé přírodní barvě je skvělým řešením pro prezentaci vašich květin nebo dekorací.
Sada zahrnuje tři různé velikosti, každá s ochrannou igelitovou vložkou, která chrání před vlhkostí a zajišťuje dlouhou životnost. Tento elegantní a praktický obal se hodí do každého interiéru i exteriéru, kam přináší dokonalé oživení a přírodní kouzlo.
Parametry
| Materiál | proutí |
|---|---|
| Barva | přírodní |
| Výška | 14.00 cm |
| Celková šířka | 26 cm |
| Šířka | 26.00 cm |
| Hloubka | 26.00 cm |
| Rozměr | 26x14x26 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Proutěné |
|---|---|
| Výrobce: Autronic | Autronic — Proutěné |
| Barva: přírodní | přírodní — Proutěné |
| Celková šířka: 26 cm | 26 cm — Proutěné |
| Hloubka: 26.00 cm | 26.00 cm — Proutěné |
| Materiál: proutí | proutí — Proutěné |
| Rozměr: 26x14x26 cm | 26x14x26 cm — Proutěné |
| Šířka: 26.00 cm | 26.00 cm — Proutěné |
| Výška: 14.00 cm | 14.00 cm — Proutěné |