Běhoun Villeroy & Boch 106123 Blue, Cream 80x240 cm
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 3 957 Kč
Modro-bílý běhoun v orientálním stylu zaujme na první pohled svou elegancí a jemnými detaily. Středně vysoký střižený vlas poskytuje nejen komfort, ale také vysokou odolnost vůči opotřebení. Díky... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| KoberceKK.cz Nejlevnější | Skladem | 3 957 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Modro-bílý běhoun v orientálním stylu zaujme na první pohled svou elegancí a jemnými detaily. Středně vysoký střižený vlas poskytuje nejen komfort, ale také vysokou odolnost vůči opotřebení. Díky rubové straně s latexem koberec pevně drží na místě a také je kompatibilní s vytápěnými podlahami, takže si můžete užívat teplo a pohodlí i v zimních měsících.
Parametry
| Barva | Modrá |
|---|---|
| Celková váha | 3150 g/m2 |
| Specifikace materiálu | Polypropylen (vše) |
| Podklad | Bez podkladu |
| Využití | Vnitřní |
| Další vlastnosti | Antistatický |
| Země původu | Egypt |
| Třásně | Bez třásní |
| Způsob výroby | Strojně dělaný |
| Tvar | Obdélník |
| Typ produktu | Běhoun |
| Materiál | Umělé vlákno |
| Celková výška | 11 mm |
| Rozměr | 80x240 cm |
| Šířka | 80 cm |
| Délka | 240 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Koberce a koberečky |
|---|---|
| Barva: Modrá | Modrá — Koberce a koberečky |
| Celková váha: 3150 g/m2 | 3150 g/m2 — Koberce a koberečky |
| Celková výška: 11 mm | 11 mm — Koberce a koberečky |
| Další vlastnosti: Antistatický | Antistatický — Koberce a koberečky |
| Délka: 240 cm | 240 cm — Koberce a koberečky |
| Materiál: Umělé vlákno | Umělé vlákno — Koberce a koberečky |
| Podklad: Bez podkladu | Bez podkladu — Koberce a koberečky |
| Rozměr: 80x240 cm | 80x240 cm — Koberce a koberečky |
| Šířka: 80 cm | 80 cm — Koberce a koberečky |
| Specifikace materiálu: Polypropylen (vše) | Polypropylen (vše) — Koberce a koberečky |
| Třásně: Bez třásní | Bez třásní — Koberce a koberečky |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Koberce a koberečky |
| Typ produktu: Běhoun | Běhoun — Koberce a koberečky |
| Využití: Vnitřní | Vnitřní — Koberce a koberečky |
| Země původu: Egypt | Egypt — Koberce a koberečky |
| Způsob výroby: Strojně dělaný | Strojně dělaný — Koberce a koberečky |