Designové jídelní křesílko ODOVEL — látka, kov/buk, více barev Kondela Látka TAUPE/bukové nohy
Výrobce: Kondela
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 2 490 Kč
Designové jídelní křesílko ODOVEL se díky svému modernímu vzhledu bude krásně vyjímat ve Vaší jídelně či kuchyni. Křesílko je potažené velmi příjemnou látkou a nabízíme ho v několika krásných... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| kupzidle.cz Nejlevnější | Skladem | 2 490 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Designové jídelní křesílko ODOVEL se díky svému modernímu vzhledu bude krásně vyjímat ve Vaší jídelně či kuchyni. Křesílko je potažené velmi příjemnou látkou a nabízíme ho v několika krásných odstínech. Konstrukce křesílka je tvořena čtyřnohou kovovou podnoží v černém provedení nebo z bukového dřeva v přírodním odstínu. Záruka 24 měsíců.
Parametry: Šířka: 56 cm Hloubka: 63 cm Výška: 78 cm Výška sedu: 47,5 cm Hloubka sedu: 46 cmHmotnost: 7 kgNosnost: 90 kgDodáváme v demontu
Parametry
| Záruka | 24 měsíců |
|---|---|
| Nosnost | 90–100 kg |
| Výška (cm) | 78 cm |
| Šířka | 50–60 cm |
| Hloubka | 60–70 cm |
| Barva | Oranžová |
| Hmotnost | 5–10 kg |
| Výška | 70–80 cm |
| Úroveň | Střední třída |
| Barevné provedení křesla ODOVEL | Látka TAUPE/bukové nohy |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní židle |
|---|---|
| Výrobce: Kondela | Kondela — Moderní židle |
| Barevné provedení křesla ODOVEL: Látka TAUPE/bukové nohy | Látka TAUPE/bukové nohy — Moderní židle |
| Barva: Oranžová | Oranžová — Moderní židle |
| Hloubka: 60–70 cm | 60–70 cm — Moderní židle |
| Hmotnost: 5–10 kg | 5–10 kg — Moderní židle |
| Nosnost: 90–100 kg | 90–100 kg — Moderní židle |
| Šířka: 50–60 cm | 50–60 cm — Moderní židle |
| Úroveň: Střední třída | Střední třída — Moderní židle |
| Výška: 70–80 cm | 70–80 cm — Moderní židle |
| Výška (cm): 78 cm | 78 cm — Moderní židle |
| Záruka: 24 měsíců | 24 měsíců — Moderní židle |