Dětský koberec Hravé město Kruh Ø 120 cm
Výrobce: Vopi
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 848 Kč
Skvělá cena瑱 Obšitý ze všech stran離 Neobsahuje ftalátyObjevte svět fantazie a dobrodružství s unikátním Dětským kobercem Hravé město. Tento hrací koberec je navržen tak, aby podněcoval dětskou... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| KoberceKK.cz Nejlevnější | Skladem | 848 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Skvělá cena瑱 Obšitý ze všech stran離 Neobsahuje ftalátyObjevte svět fantazie a dobrodružství s unikátním Dětským kobercem Hravé město. Tento hrací koberec je navržen tak, aby podněcoval dětskou představivost, a je ideální volbou do každého dětského pokoje. Poslouží Vašim dětem jako dráha pro autíčka, stejně tak jako kulisa pro hraní s figurkami. Díky pestrobarevnému provedení rozsvítí každý dětský pokojík a díky propracovanému vzoru se spoustou budov a silnic zase rozsvítí dětské oči.Koberec je vyroben formou smyček tudíž je velmi odolný a snadno udržovatelný. Pevné lemování ze všech stran zajistí, že koberec vydrží náročné dětské hry a nebude se třepit. Vzor dětského města nabízí kreativní prostředí, ve kterém se děti mohou ztratit v příbězích a hrách. Tento kusový obdélníkový koberec s motivem města je perfektním doplňkem, který promění každý dětský pokoj v místo smíchu a objevování.➰Smyčkový vlas⛂ Vhodný pro robotický vysavač Teplé pro hraní na zemi
Parametry
| Lemování | ano |
|---|---|
| Barva | Multicolor |
| Materiál | Polyamid |
| Vzor | Dětský |
| Podklad | Filc |
| Tvar | Ovál |
| Typ koberce | Smyčkový |
| Určení dle místností | Dětský pokoj |
| Typ produktu | Kusový koberec |
| Rozměr | Kruh Ø 120 cm |
| Šířka | 120 cm |
| Délka | 120 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Koberce a koberečky |
|---|---|
| Výrobce: Vopi | Vopi — Koberce a koberečky |
| Barva: Multicolor | Multicolor — Koberce a koberečky |
| Délka: 120 cm | 120 cm — Koberce a koberečky |
| Lemování: ano | ano — Koberce a koberečky |
| Materiál: Polyamid | Polyamid — Koberce a koberečky |
| Podklad: Filc | Filc — Koberce a koberečky |
| Rozměr: Kruh Ø 120 cm | Kruh Ø 120 cm — Koberce a koberečky |
| Šířka: 120 cm | 120 cm — Koberce a koberečky |
| Tvar: Ovál | Ovál — Koberce a koberečky |
| Typ koberce: Smyčkový | Smyčkový — Koberce a koberečky |
| Typ produktu: Kusový koberec | Kusový koberec — Koberce a koberečky |
| Určení dle místností: Dětský pokoj | Dětský pokoj — Koberce a koberečky |
| Vzor: Dětský | Dětský — Koberce a koberečky |