Dětský kusový koberec Veggie Garden 120x160 cm
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 10 829 Kč
Dětský kusový koberec Veggie Garden v béžové barvě a obdélníkovém tvaru je vyrobený z přírodní bavlny, která je prodyšná, hebká a snadno pratelná. Pro klid rodičů a radost dětí promění podlahu v... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| KoberceKK.cz Nejlevnější | Skladem | 10 829 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Dětský kusový koberec Veggie Garden v béžové barvě a obdélníkovém tvaru je vyrobený z přírodní bavlny, která je prodyšná, hebká a snadno pratelná. Pro klid rodičů a radost dětí promění podlahu v měkké a bezpečné hřiště v dětském i obývacím pokoji; prodyšná bavlna je jemná k citlivé pokožce a snadno se udržuje. dobře tlumí hluk.
Parametry
| Barva | Béžová |
|---|---|
| Celková výška | 13 mm |
| Materiál | Přírodní |
| Specifikace materiálu | Bavlna |
| Podklad | bavlna |
| Využití | Vnitřní |
| Další vlastnosti | Snadná údržba |
| Země původu | Indie |
| Způsob výroby | Ručně tkaný (hand-woven) |
| Tvar | Obdélník |
| Typ produktu | Kusový koberec |
| Rozměr | 120x160 cm |
| Šířka | 120 cm |
| Délka | 160 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Koberce a koberečky |
|---|---|
| Barva: Béžová | Béžová — Koberce a koberečky |
| Celková výška: 13 mm | 13 mm — Koberce a koberečky |
| Další vlastnosti: Snadná údržba | Snadná údržba — Koberce a koberečky |
| Délka: 160 cm | 160 cm — Koberce a koberečky |
| Materiál: Přírodní | Přírodní — Koberce a koberečky |
| Podklad: bavlna | bavlna — Koberce a koberečky |
| Rozměr: 120x160 cm | 120x160 cm — Koberce a koberečky |
| Šířka: 120 cm | 120 cm — Koberce a koberečky |
| Specifikace materiálu: Bavlna | Bavlna — Koberce a koberečky |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Koberce a koberečky |
| Typ produktu: Kusový koberec | Kusový koberec — Koberce a koberečky |
| Využití: Vnitřní | Vnitřní — Koberce a koberečky |
| Země původu: Indie | Indie — Koberce a koberečky |
| Způsob výroby: Ručně tkaný (hand-woven) | Ručně tkaný (hand-woven) — Koberce a koberečky |