Divero Garth 563 Mramorová mozaika šedá 1 m2 - 30x30cm
Výrobce: Divero
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 699 Kč
Mozaika z přírodního kamene je nalepená na síťce a tak se s ní snadno obkládají i větší plochy. Mozaikou můžete obkládat vnitřní i venkovní prostory. Je ideální na obkládání stěn a podlah.Je potřeba... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| kokiskashop.cz Nejlevnější | Skladem | 699 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Mozaika z přírodního kamene je nalepená na síťce a tak se s ní snadno obkládají i větší plochy. Mozaikou můžete obkládat vnitřní i venkovní prostory. Je ideální na obkládání stěn a podlah.Je potřeba použít spárovací hmotu na pravý kámen. Cena se uvádí za 1 m2.
Technické údaje:
přírodní kámen
rozměry síťky: 35 x 35 cm
barva: šedá
velikost kamene: 3 - 7 cm
tloušťka: cca 0,8 cm
100% přírodní
všechny hrany zaoblené
Obsah balení:
1 m2 (9 síťek)
hmotnost: 21 kg
Parametry
| Rozměr | 35 x 35 cm cm |
|---|---|
| Druh výrobku | mozaika |
| Výška | 8 mm |
| Šířka | 350 mm |
| Materiál | přírodní kámen |
| Výrobce | Divero |
| Barva | šedá |
Doplňkové informace
| Kategorie | obklady a dlažby |
|---|---|
| Výrobce: Divero | Divero — obklady a dlažby |
| Barva: šedá | šedá — obklady a dlažby |
| Druh výrobku: mozaika | mozaika — obklady a dlažby |
| Materiál: přírodní kámen | přírodní kámen — obklady a dlažby |
| Rozměr: 35 x 35 cm cm | 35 x 35 cm cm — obklady a dlažby |
| Šířka: 350 mm | 350 mm — obklady a dlažby |
| Výrobce: Divero | Divero — obklady a dlažby |
| Výška: 8 mm | 8 mm — obklady a dlažby |