Divero Garth Mramorová mozaika krémová, 1 m2 604
Výrobce: Divero
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 833 Kč
Mozaika z přírodního kamene je nalepená na síťce, proto se s ní snadno obkládají i větší plochy. Mozaikou můžete obkládat vnitřní i venkovní prostory. Je ideální na obkládání stěn a podlah. Je... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| kokiskashop.cz Nejlevnější | Skladem | 833 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Mozaika z přírodního kamene je nalepená na síťce, proto se s ní snadno obkládají i větší plochy. Mozaikou můžete obkládat vnitřní i venkovní prostory. Je ideální na obkládání stěn a podlah. Je potřeba použít spárovací hmotu na pravý kámen.
Technické údaje:
rozměry síťky: 35 x 35 cm
barva: krémová bílá
velikost kamenů: 3-7cm (mění se)
tloušťka: cca 0,8 cm
100% přírodní
všechny hrany zaoblené
hmotnost balení: 22 kg
v balení: 9 ks
Obsah balení:
1 x mozaika 1 m2
Parametry
| Rozměr | 35 x 35 cm |
|---|---|
| Tloušťka | 8 mm |
| Šířka | 350 mm |
| Materiál | mramor |
| Výrobce | Divero |
| Barva | krémová, bílá |
Doplňkové informace
| Kategorie | mozaikové obklady a dlažby |
|---|---|
| Výrobce: Divero | Divero — mozaikové obklady a dlažby |
| Barva: krémová, bílá | krémová, bílá — mozaikové obklady a dlažby |
| Materiál: mramor | mramor — mozaikové obklady a dlažby |
| Rozměr: 35 x 35 cm | 35 x 35 cm — mozaikové obklady a dlažby |
| Šířka: 350 mm | 350 mm — mozaikové obklady a dlažby |
| Tloušťka: 8 mm | 8 mm — mozaikové obklady a dlažby |
| Výrobce: Divero | Divero — mozaikové obklady a dlažby |