Divero mramorová mozaika garth D00605 1 m2 bílá
Výrobce: Divero
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 639 Kč
Luxusní kamenná mozaika prvotřídní kvality. Mozaika z přírodního kamene je nalepená na síťce a tak se s ní snadno obkládají i větší plochy. Mozaikou můžete obkládat vnitřní i venkovní prostory. Je... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| kokiskashop.cz Nejlevnější | Skladem | 639 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Luxusní kamenná mozaika prvotřídní kvality. Mozaika z přírodního kamene je nalepená na síťce a tak se s ní snadno obkládají i větší plochy. Mozaikou můžete obkládat vnitřní i venkovní prostory. Je ideální na obkládání stěn a podlah.Je potřeba použít spárovací hmotu na pravý kámen
Technické údaje:
přírodní kámen
rozměry síťky: 30,0 x 30,0 cm
barva: bílá
velikost kamínků: 3 - 7 cm
tloušťka: cca 0,8 cm
100% přírodní
obsah balení: 11sítěk
všechny hrany zaoblené
Obsah balení:
1 x mozaika
Parametry
| Rozměr | 30 x 30 cm |
|---|---|
| Tloušťka | 8 mm |
| Šířka | 300 mm |
| Materiál | přírodní kámen |
| Výrobce | Divero |
| Barva | bílá |
Doplňkové informace
| Kategorie | obklady a dlažby |
|---|---|
| Výrobce: Divero | Divero — obklady a dlažby |
| Barva: bílá | bílá — obklady a dlažby |
| Materiál: přírodní kámen | přírodní kámen — obklady a dlažby |
| Rozměr: 30 x 30 cm | 30 x 30 cm — obklady a dlažby |
| Šířka: 300 mm | 300 mm — obklady a dlažby |
| Tloušťka: 8 mm | 8 mm — obklady a dlažby |
| Výrobce: Divero | Divero — obklady a dlažby |