Halmar Dětská židle BINGO, černá
Výrobce: Halmar
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 771 Kč
Dětská židle BINGO s námětem vesmíru je ideální volbou pro každý studentský pokoj. rozměry: 39/48/79-90/41-52 cm základní mechanismus látka, barva: černá nosnost max. 70 kg dodávané v demontu Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 771 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Dětská židle BINGO s námětem vesmíru je ideální volbou pro každý studentský pokoj.
rozměry: 39/48/79-90/41-52 cm
základní mechanismus
látka, barva: černá
nosnost max. 70 kg
dodávané v demontu
Parametry
| Materiál | látka |
|---|---|
| Barva | černé |
| Výška | 79-90 cm |
| Výška sedáku | 41-52 cm |
| Celková šířka | 39 cm |
| Šířka | 39 cm |
| Hloubka | 48 cm |
| Nosnost | 70 kg |
| Hmotnost | 3.9 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Studentské židle |
|---|---|
| Výrobce: Halmar | Halmar — Studentské židle |
| Barva: černé | černé — Studentské židle |
| Celková šířka: 39 cm | 39 cm — Studentské židle |
| Hloubka: 48 cm | 48 cm — Studentské židle |
| Hmotnost: 3.9 kg | 3.9 kg — Studentské židle |
| Materiál: látka | látka — Studentské židle |
| Nosnost: 70 kg | 70 kg — Studentské židle |
| Šířka: 39 cm | 39 cm — Studentské židle |
| Výška: 79-90 cm | 79-90 cm — Studentské židle |
| Výška sedáku: 41-52 cm | 41-52 cm — Studentské židle |