Idea Příborník s nástavcem 4 dveře RUBI dub
Výrobce: Idea
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 18 699 Kč
Příborník s nástavcem RUBI v dubovém dekoru přináší do interiéru rovnováhu mezi praktičností a jemným stylem. Materiál působí hřejivě a přirozeně a zároveň nabízí pocit stability. Spodní část se... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 18 699 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Příborník s nástavcem RUBI v dubovém dekoru přináší do interiéru rovnováhu mezi praktičností a jemným stylem. Materiál působí hřejivě a přirozeně a zároveň nabízí pocit stability. Spodní část se čtyřmi zásuvkami a čtyřmi dvířky ukrývá prostor, který pojme nádobí, ubrusy nebo každodenní předměty, aniž by zbytečně zahltil prostor. Horní část s nástavcem zvyšuje kapacitu úložného místa a přitom zůstává elegantně kompaktní.
169 × 43 × 197 (š × h × v)
materiál masiv borovice
barevné provedení dub
4 zásuvky s kovovými pojezdy
2 prosklené a 2 plné dveře
Nábytek zůstává funkční i po letech používání díky kvalitní konstrukci a povrchové úpravě, která zvládá každodenní provoz.
Dodávané v demontu.
Parametry
| Materiál | dřevěné |
|---|---|
| Barva | hnědá |
| Výška | 197 cm |
| Celková šířka | 169 cm |
| Šířka | 169 cm |
| Hloubka | 43 cm |
| Hmotnost | 74 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Příborník s nástavcem |
|---|---|
| Výrobce: Idea | Idea — Příborník s nástavcem |
| Barva: hnědá | hnědá — Příborník s nástavcem |
| Celková šířka: 169 cm | 169 cm — Příborník s nástavcem |
| Hloubka: 43 cm | 43 cm — Příborník s nástavcem |
| Hmotnost: 74 kg | 74 kg — Příborník s nástavcem |
| Materiál: dřevěné | dřevěné — Příborník s nástavcem |
| Šířka: 169 cm | 169 cm — Příborník s nástavcem |
| Výška: 197 cm | 197 cm — Příborník s nástavcem |