Infantastic 74114 Cestovní dětská postýlka s přebalovacím pultem, modrá/šedá
Výrobce: Infantastic
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 678 Kč
Tato dětská postýlka je opravdu praktická. Nabdne Vám hrací oblouk a přebalovací podložkou pro kojence. Matrace je polstrovaná. Herní oblouk je se zavěšenými plyšovými hvězdami. Postýlka má praktický... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| kokiskashop.cz Nejlevnější | Skladem | 1 678 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Tato dětská postýlka je opravdu praktická. Nabdne Vám hrací oblouk a přebalovací podložkou pro kojence. Matrace je polstrovaná. Herní oblouk je se zavěšenými plyšovými hvězdami. Postýlka má praktický vstup na zip a úložný prostor na předních stranách, polstrované hrany a zaoblené rohy pro děti do věku 36 měsíců nebo pro maximální hmotnost cca 15 kg. Omyvatelný potah Vám nabízí snadnou údržbu. Postýlka se snadno složí a úsporně uschová.
Upozornění: Jakmile se začne dítě snažit pohybovat po všech čtyřech DOPORUČUJEME odstranit veškeré hračky, k zabránění případných úrazů vzniklých zamotáním se dítěte do nich. „Hračkou" se rozumí hrací oblouk.
Technické údaje:
rozměry v rozloženém stavu: 126 x 67 x 82 cm (d x š x v)
rozměry ve složeném stavu: 76 x 25 x 25 cm (d x š x v)
přebalovací podložka: 70 x 47 cm (d x š)
plocha pro uložení: 118 x 60 cm (d x š)
prostor pro uložení: 42 x 47 cm (š x v)
hmotnost: 11,5 kg
složení výplně: 100% polyester
barva: modrá
Obsah balení:
1 x dětská postýlka
1 x vícejazyčný návod k montáži (DE / FR / EN / ES)
Parametry
| Rozměr matrace | 70 x 47 cm |
|---|---|
| S přebalovacím pultem | Ano |
| Hmotnost | 11.5 kg |
| Šířka | 67 cm |
| S nebesy | Ne |
| Nosnost | 15 kg |
| Se sklopnou bočnicí | Ne |
| S hrací hrazdičkou | Ano |
| Motiv / vzor | hvězdy |
| S nožičkami | Ano |
| Délka | 126 cm |
| Se stříškou | Ne |
| Pro dvojčata | Ne |
| S kolotočem | Ne |
| S moskytiérou | Ne |
| S kolečky | Ano |
| Výška | 82 cm |
| Dominantní barva | modrá |
| S přenosnou taškou | Ano |
| Polohovatelné | Ne |
| S matrací | Ano |
| Výrobce | Infantastic |
| Materiál konstrukce | polyester |