Jídelní křesílko TALON – kov, sametová látka, více barev růžová
Skladem (3 Obchod)
Nejlevněji — 1 971 Kč
Jídelní křesílko TALON je vyrobeno v moderním designu. Skvěle se hodí do každé jídelny či obývací místnosti. Pevná a stabilní konstrukce je tvořena z kovu v černém odstínu. Křeslo má čalouněný sedák... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Dreamlux.cz Nejlevnější | Skladem | 1 971 Kč | Do obchodu |
| kupzidle.cz | Skladem | 2 081 Kč | Do obchodu |
| Nej-koberce.cz | Skladem | 3 024 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Jídelní křesílko TALON je vyrobeno v moderním designu. Skvěle se hodí do každé jídelny či obývací místnosti. Pevná a stabilní konstrukce je tvořena z kovu v černém odstínu. Křeslo má čalouněný sedák i opěrák příjemnou sametovou látkou ve více barvách. Vnitřní část opěradla společně se sedákem jsou prošívané v elegantním stylu. Nosnost je 110 kg.
Rozměry:
- šířka 56 cm
- hloubka 65 cm
- výška 81 cm
- výška sedu 51 cm
Materiál:
- sametová tkanina
- ocel s práškovým nástřikem
Dodáváme v demontu.
Parametry
| Nosnost | 120 kg |
|---|---|
| Úroveň | Střední třída |
| TALON | růžová |
| Hmotnost | 10.000g |
| Barva | Černá,Růžová |
| Rozměr | 58x60x87 cm |
| Materiál | kov,samet |
Doplňkové informace
| Kategorie | JÍDELNA, Čalouněné jídelní židle |
|---|---|
| Barva: Černá,Růžová | Černá,Růžová — JÍDELNA, Černá,Růžová — Čalouněné jídelní židle |
| Hmotnost: 10.000g | 10.000g — JÍDELNA, 10.000g — Čalouněné jídelní židle |
| Materiál: kov,samet | kov,samet — JÍDELNA, kov,samet — Čalouněné jídelní židle |
| Nosnost: 120 kg | 120 kg — JÍDELNA, 120 kg — Čalouněné jídelní židle |
| Rozměr: 58x60x87 cm | 58x60x87 cm — JÍDELNA, 58x60x87 cm — Čalouněné jídelní židle |
| TALON: růžová | růžová — JÍDELNA, růžová — Čalouněné jídelní židle |
| Úroveň: Střední třída | Střední třída — JÍDELNA, Střední třída — Čalouněné jídelní židle |