Kancelářská židle SILEX — bílý plast, bílá Autronic
Skladem (2 Obchod)
Nejlevněji — 790 Kč
Židle SILEX je skvělou volbou pro moderní kancelář, která klade důraz na komfort a funkčnost. Výškově nastavitelná konstrukce a integrovaný měkčený sedák zaručují pohodlí i při dlouhém sezení. Bílý... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| kupzidle.cz Nejlevnější | Skladem | 790 Kč | Do obchodu |
| Nej-koberce.cz | Skladem | 1 833 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Židle SILEX je skvělou volbou pro moderní kancelář, která klade důraz na komfort a funkčnost. Výškově nastavitelná konstrukce a integrovaný měkčený sedák zaručují pohodlí i při dlouhém sezení. Bílý plastový materiál je snadno udržovatelný a odolný, zatímco černý kovový kříž poskytuje stabilitu a pevnost. S univerzálními kolečky je ideální pro různé typy podlah a díky nosnosti až 120 kg je vhodná pro každodenní používání.
Parametry:
Šířka: 49 cm
Hloubka: 56 cm
Výška: 89 cm
Šířka sedu: 49 cm
Hloubka sedu: 42 cm
Výška sedu: 46 cm
Nastavitelná výška: 80-89 cm
Nastavitelná výška sedu: 46-55 cm
Hmotnost: 6,75 kg
Průměr kříže: 55 cm
Materiál:
Materiál: Plast
Druh potahové látky: Samet matný
Informace o balení:
Počet kusů v kartonu: 2
Počet balení: 1 ks
Rozměry kartonu: 52 x 38 x 70 cm
Hmotnost balení: 7 kg
Parametry
| Výška (cm) | 80 |
|---|---|
| Šířka | 40–50 cm |
| Hloubka | 50–60 cm |
| Barva | Bíla |
| Hmotnost | 5–10 kg |
| Výška | 80–90 cm |
| Úroveň | Osvědčená lidovka |
| Materiál | kov,plast,PU pěna,samet |
| Nosnost | 120 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | KANCELÁŘ, Kancelářské židle |
|---|---|
| Barva: Bíla | Bíla — KANCELÁŘ, Bíla — Kancelářské židle |
| Hloubka: 50–60 cm | 50–60 cm — KANCELÁŘ, 50–60 cm — Kancelářské židle |
| Hmotnost: 5–10 kg | 5–10 kg — KANCELÁŘ, 5–10 kg — Kancelářské židle |
| Materiál: kov,plast,PU pěna,samet | kov,plast,PU pěna,samet — KANCELÁŘ, kov,plast,PU pěna,samet — Kancelářské židle |
| Nosnost: 120 kg | 120 kg — KANCELÁŘ, 120 kg — Kancelářské židle |
| Šířka: 40–50 cm | 40–50 cm — KANCELÁŘ, 40–50 cm — Kancelářské židle |
| Úroveň: Osvědčená lidovka | Osvědčená lidovka — KANCELÁŘ, Osvědčená lidovka — Kancelářské židle |
| Výška: 80–90 cm | 80–90 cm — KANCELÁŘ, 80–90 cm — Kancelářské židle |