Kazeta minerální akustická KCS Ecomin Planet 600×600×13 mm
Výrobce: Knauf Ceiling Solutions
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 174 Kč
ekonomická podhledová kazeta pro demontovatelné podhledy, pro řešení prostorové akustiky, povrch s perforací, hrana rovná, rozměry 600×600×13 mm, 6,48 m2/bal.
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| DEK.cz Nejlevnější | Skladem | 174 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
ekonomická podhledová kazeta pro demontovatelné podhledy, pro řešení prostorové akustiky, povrch s perforací, hrana rovná, rozměry 600×600×13 mm, 6,48 m2/bal.
Parametry
| absorpce hluku | 0.55 |
|---|---|
| balení | 6,48 m2 |
| barva | bílá |
| délka | 600 mm |
| hrana | rovná |
| materiál | minerální vlna |
| měrná jednotka | m2 |
| plošná hmotnost | 3 kg/m2 |
| reakce na oheň | A2-s1, d0 |
| rozměry | 600×600×13 mm |
| rozměry desky | 600x600 mm |
| šířka | 600 mm |
| součinitel tepelné vodivosti | 0,06 W/mK |
| světelnáodrazivost | 85 % |
| tloušťka | 13 mm |
| v balení | 6.48 |
| výrobce | Knauf Ceiling Solutions |
Doplňkové informace
| Kategorie | amf kazety |
|---|---|
| Výrobce: Knauf Ceiling Solutions | Knauf Ceiling Solutions — amf kazety |
| balení: 6,48 m2 | 6,48 m2 — amf kazety |
| barva: bílá | bílá — amf kazety |
| délka: 600 mm | 600 mm — amf kazety |
| hrana: rovná | rovná — amf kazety |
| materiál: minerální vlna | minerální vlna — amf kazety |
| měrná jednotka: m2 | m2 — amf kazety |
| plošná hmotnost: 3 kg/m2 | 3 kg/m2 — amf kazety |
| reakce na oheň: A2-s1, d0 | A2-s1, d0 — amf kazety |
| rozměry: 600×600×13 mm | 600×600×13 mm — amf kazety |
| rozměry desky: 600x600 mm | 600x600 mm — amf kazety |
| šířka: 600 mm | 600 mm — amf kazety |
| součinitel tepelné vodivosti: 0,06 W/mK | 0,06 W/mK — amf kazety |
| světelnáodrazivost: 85 % | 85 % — amf kazety |
| tloušťka: 13 mm | 13 mm — amf kazety |
| výrobce: Knauf Ceiling Solutions | Knauf Ceiling Solutions — amf kazety |