Kazeta minerální Ecophon OPTA A 600×600×15 mm
Výrobce: Ecophon
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 190 Kč
kazeta ze skelné vlny pro demontovatelné podhledy, pro nosné profily Connect, hladký povrch pokrytý skelnou tkaninou, hrana A (rovná), rozměry 600×600×15 mm, 14,4 m2/bal.
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| DEK.cz Nejlevnější | Skladem | 190 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
kazeta ze skelné vlny pro demontovatelné podhledy, pro nosné profily Connect, hladký povrch pokrytý skelnou tkaninou, hrana A (rovná), rozměry 600×600×15 mm, 14,4 m2/bal.
Parametry
| absorpce hluku | 0,95 |
|---|---|
| balení | 14,4 m2 |
| barva | bílá |
| délka | 600 mm |
| hrana | A (rovná) |
| materiál | skelná vlna |
| měrná jednotka | m2 |
| plošná hmotnost | 1,1 kg/m2 |
| reakce na oheň | A2-s1, d0 |
| rozměry | 600×600×15 mm |
| šířka | 600 mm |
| světelná odrazivost | 80 % |
| tloušťka | 15 mm |
| v balení | 14.4 |
| výrobce | Ecophon |
| značka | Ecophon |
Doplňkové informace
| Kategorie | akustické panely ecophon |
|---|---|
| Výrobce: Ecophon | Ecophon — akustické panely ecophon |
| balení: 14,4 m2 | 14,4 m2 — akustické panely ecophon |
| barva: bílá | bílá — akustické panely ecophon |
| délka: 600 mm | 600 mm — akustické panely ecophon |
| hrana: A (rovná) | A (rovná) — akustické panely ecophon |
| materiál: skelná vlna | skelná vlna — akustické panely ecophon |
| měrná jednotka: m2 | m2 — akustické panely ecophon |
| plošná hmotnost: 1,1 kg/m2 | 1,1 kg/m2 — akustické panely ecophon |
| reakce na oheň: A2-s1, d0 | A2-s1, d0 — akustické panely ecophon |
| rozměry: 600×600×15 mm | 600×600×15 mm — akustické panely ecophon |
| šířka: 600 mm | 600 mm — akustické panely ecophon |
| světelná odrazivost: 80 % | 80 % — akustické panely ecophon |
| tloušťka: 15 mm | 15 mm — akustické panely ecophon |
| výrobce: Ecophon | Ecophon — akustické panely ecophon |
| značka: Ecophon | Ecophon — akustické panely ecophon |