Kazeta sádrokartonová Rigips Casoprano Casostar 600×600×8 mm
Výrobce: Rigips
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 182 Kč
ekonomická podhledová hladká kazeta s jemnými vpichy pro demontovatelné podhledy, povrch s jemnými vpichy, hrana A (rovná), rozměry 600×600×8 mm, 3,6 m2/bal.
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| DEK.cz Nejlevnější | Skladem | 182 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
ekonomická podhledová hladká kazeta s jemnými vpichy pro demontovatelné podhledy, povrch s jemnými vpichy, hrana A (rovná), rozměry 600×600×8 mm, 3,6 m2/bal.
Parametry
| absorpce hluku | 0,1 |
|---|---|
| balení | 3,6 m2 |
| barva | bílá |
| délka | 600 mm |
| hrana | A (rovná) |
| měrná jednotka | m2 |
| plošná hmotnost | 6,6 kg/m2 |
| reakce na oheň | A2-s1, d0 |
| rozměry | 600×600×8 mm |
| šířka | 600 mm |
| světelná odrazivost | 82 % |
| tloušťka | 8 mm |
| v balení | 3.6 |
| výrobce | Rigips |
Doplňkové informace
| Kategorie | rigips kazety |
|---|---|
| Výrobce: Rigips | Rigips — rigips kazety |
| balení: 3,6 m2 | 3,6 m2 — rigips kazety |
| barva: bílá | bílá — rigips kazety |
| délka: 600 mm | 600 mm — rigips kazety |
| hrana: A (rovná) | A (rovná) — rigips kazety |
| měrná jednotka: m2 | m2 — rigips kazety |
| plošná hmotnost: 6,6 kg/m2 | 6,6 kg/m2 — rigips kazety |
| reakce na oheň: A2-s1, d0 | A2-s1, d0 — rigips kazety |
| rozměry: 600×600×8 mm | 600×600×8 mm — rigips kazety |
| šířka: 600 mm | 600 mm — rigips kazety |
| světelná odrazivost: 82 % | 82 % — rigips kazety |
| tloušťka: 8 mm | 8 mm — rigips kazety |
| výrobce: Rigips | Rigips — rigips kazety |