Koberec / Běhoun Hanse Home Home Elegance černý / bílý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (2 Obchod)
Nejlevněji — 699 Kč
Dodejte svému interiéru útulnou atmosféru s kobercem Home, který spojuje styl, funkčnost a praktičnost. Díky své obzvlášť odolné konstrukci si zachovává svůj tvar i při každodenním používání a je... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| KoberceKK.cz Nejlevnější | Skladem | 699 Kč | Do obchodu |
| Nej-koberce.cz | Skladem | 824 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Dodejte svému interiéru útulnou atmosféru s kobercem Home, který spojuje styl, funkčnost a praktičnost. Díky své obzvlášť odolné konstrukci si zachovává svůj tvar i při každodenním používání a je ideální do frekventovaných prostor. Spodní strana je opatřena protiskluzovou vrstvou, která zajišťuje stabilitu na podlaze a zabraňuje uklouznutí. Navíc má koberec vysokou absorpci, takže je ideální také do chodby nebo vstupních prostor. Specifikace:
▪ Materiál: 100% polyamid
▪ Celková tloušťka: 7 mm
▪ Hmotnost: 2,60 kg/m²
▪ Země původu: Belgie
Parametry
| Barva | Černá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | Umělé vlákno |
| Umístění | Chodba,Kuchyně,Schodiště |
| Speciální vlastnosti | Protiskluzový,Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Geometrické vzory |
| Kolekce | Home |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 50x70 cm |
| šířka | 50 cm |
| délka | 70 cm |
| Celková váha | 2600 g/m2 |
| Podklad | Protiskluzová guma (gel) |
| Využití | Vnitřní |
| Třásně | Bez třásní |
| Typ produktu | Rohož / předložka |
| Způsob výroby | Strojně dělaný |
| Výrobce | Hanse Home |
| Typ vlasu | Střižený (příjemný, praktický) |
| Třída kvality | Zlatá střední cesta |
| Další vlastnosti | Antistatický |
| Země původu | Německo |
| Specifikace barvy | Šedočerná |
| Specifikace materiálu | Polyamid |
| Celková výška | 6,5 mm |
| Šířka | 50 cm |
| Délka | 70 cm |