Koberec Hanse Home Shine Style šedý / béžový
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (2 Obchod)
Nejlevněji — 297 Kč
Kolekce Shine zaujme atraktivním designem a měkkým krátkým vlasem s jemným leskem, který dodává každému interiéru nádech elegance a šarmu. Je ideální volbou pro ty, kteří hledají koberec s jemně... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| KoberceKK.cz Nejlevnější | Skladem | 297 Kč | Do obchodu |
| Nej-koberce.cz | Skladem | 456 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Kolekce Shine zaujme atraktivním designem a měkkým krátkým vlasem s jemným leskem, který dodává každému interiéru nádech elegance a šarmu. Je ideální volbou pro ty, kteří hledají koberec s jemně luxusním vzhledem. Díky vhodnosti pro podlahové vytápění zajišťuje příjemné teplo ve vašem obývacím pokoji, ložnici či jídelně – pro ještě větší komfort domova. Specifikace:
▪ Materiál: 100% polyester
▪ Celková tloušťka: 13 mm
▪ Hmotnost: 1,10 kg/m²
▪ Certifikát OEKO-TEX Standard 100 – garantuje zdravotní nezávadnost a ekologickou bezpečnost
▪ Země původu: Egypt
Parametry
| Barva | Šedá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | Umělé vlákno |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Moderní vzor |
| Kolekce | Shine |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 57x90 cm |
| šířka | 57 cm |
| délka | 90 cm |
| Celková váha | 1100 g/m2 |
| Specifikace materiálu | Polyester |
| Podklad | Bez podkladu |
| Využití | Vnitřní |
| Další vlastnosti | Snadná údržba |
| Země původu | Egypt |
| Způsob výroby | Strojně dělaný |
| Typ produktu | Kusový koberec |
| Celková výška | 13 mm |
| Šířka | 57 cm |
| Délka | 90 cm |