Koberec KALT 7192 červený
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 662 Kč
Koberec KALT s neutrálním motivem, který se dokonale hodí do interiérů zařízených v klasickém stylu. Jeho vlas je krátký, ale příjemný na dotek a snadno se udržuje v čistotě. Koberec je vyroben z... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 662 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberec KALT s neutrálním motivem, který se dokonale hodí do interiérů zařízených v klasickém stylu. Jeho vlas je krátký, ale příjemný na dotek a snadno se udržuje v čistotě.
Koberec je vyroben z odolné polypropylenové příze, která je umístěna na spodní straně z přírodní juty. Vlas je měkký, hustý, odolný vůči oděru, změně barvy a molům. Lze je snadno udržovat v čistotě vysáváním a používáním šamponů a jiných čistících prostředků na koberce. ▪ Výška vlasu: 10 mm
▪ Celková hmotnost: 1,50 kg/m2
▪ Materiál: 100% polypropylen
Parametry
| Barva | Béžová,Červená,Krémová,Černá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Květované vzory |
| Kolekce | KALT |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 160x220 cm |
| šířka | 160 cm |
| délka | 220 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Béžová,Červená,Krémová,Černá | Béžová,Červená,Krémová,Černá — Moderní koberce |
| délka: 220 cm | 220 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: KALT | KALT — Moderní koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Moderní koberce |
| Rozměr: 160x220 cm | 160x220 cm — Moderní koberce |
| šířka: 160 cm | 160 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Květované vzory | Květované vzory — Moderní koberce |