Konvektor přímotopný elektrický Fenix CH2000B Turbo max. 2 000 W
Výrobce: Fenix
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 785 Kč
s ventilátorem, otočný regulátor teploty, příkon max. 2 000 W, krytí IP 24, třída ochrany II, jmenovité napětí 230 V
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| DEK.cz Nejlevnější | Skladem | 785 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
s ventilátorem, otočný regulátor teploty, příkon max. 2 000 W, krytí IP 24, třída ochrany II, jmenovité napětí 230 V
Parametry
| balení | - |
|---|---|
| hmotnost | 4,3 kg |
| jmenovité napětí | 230 V |
| krytí | IP 24 |
| měrná jednotka | ks |
| příkon | 2000 W |
| třída ochrany | II |
| typ | přímotopný |
| v balení | 1 |
Doplňkové informace
| Kategorie | Elektrická topidla |
|---|---|
| Výrobce: Fenix | Fenix — Elektrická topidla |
| hmotnost: 4,3 kg | 4,3 kg — Elektrická topidla |
| jmenovité napětí: 230 V | 230 V — Elektrická topidla |
| krytí: IP 24 | IP 24 — Elektrická topidla |
| měrná jednotka: ks | ks — Elektrická topidla |
| příkon: 2000 W | 2000 W — Elektrická topidla |
| třída ochrany: II | II — Elektrická topidla |
| typ: přímotopný | přímotopný — Elektrická topidla |