Kusový koberec ANDRE Leaves 1311 160x220 cm
Výrobce: Dywany Łuszczów
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 2 399 Kč
Koberce Andre jsou módní s velmi pestrými barvami, které zpestří každou místnost. Jejich největší výhoda je jednoduchá údržba, pro čištění lze využít praní při teplotě nepřesahující 30°C. Spodní... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| KoberceKK.cz Nejlevnější | Skladem | 2 399 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberce Andre jsou módní s velmi pestrými barvami, které zpestří každou místnost. Jejich největší výhoda je jednoduchá údržba, pro čištění lze využít praní při teplotě nepřesahující 30°C. Spodní strana je opatřena protiskluzovou gumou, která zajišťuje neklouzání koberce po podlaze. Hodí se i do prostor s podlahovým vytápěním.
Parametry
| Barva | Multicolor |
|---|---|
| Tvar | Obdélník |
| Celková váha | 700 g/m2 |
| Využití | Vnitřní |
| Třásně | Bez třásní |
| Typ produktu | Kusový koberec |
| Způsob výroby | Strojně dělaný |
| Typ vlasu | Střižený (příjemný, praktický) |
| Třída kvality | Zlatá střední cesta |
| Specifikace materiálu | Polyester |
| Další vlastnosti | Snadná údržba |
| Země původu | Turecko |
| Specifikace barvy | Tmavě modrá |
| Lemování | ano |
| Celková výška | 5 mm |
| Materiál | Umělé vlákno |
| Rozměr | 160x220 cm |
| Šířka | 160 cm |
| Délka | 220 cm |