Kusový koberec Asmar 104000 Plum/Red 120x160 cm
Výrobce: Nouristan - Hanse Home koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 2 529 Kč
Orientální kusové koberce z řady Asmar vynikají nápaditými vintage vzory, které jsou doplněné moderními prvky. Tyto koberce tak skvěle kombinují tradiční motivy a nové trendy. Koberce jsou barevné a... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| KoberceKK.cz Nejlevnější | Skladem | 2 529 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Orientální kusové koberce z řady Asmar vynikají nápaditými vintage vzory, které jsou doplněné moderními prvky. Tyto koberce tak skvěle kombinují tradiční motivy a nové trendy. Koberce jsou barevné a tak krásně prozáří každý interiér. Vyrábějí se v Německu u oblíbené společnosti Hanse Home ze 100% polyesterového vlákna. Koberce jsou tak měkké a příjemné na dotek. Jejich krátký vlas je pak zárukou snadné a bezproblémové údržby. Koberce jsou lemovány, ale nejedná se o standartní obšití. Koberce Asmar potěší též nízkou hmotností pro snadnou přenositelnost. Na výběr je z několika vzorů a designů a mnoha velikostí, takže si jistě vybere každý.
Parametry
| Barva | Multicolor |
|---|---|
| Tvar | Obdélník |
| Celková váha | 1100 g/m2 |
| Výška vlasu | 0 mm |
| Materiál | Umělé vlákno |
| Podklad | Textil |
| Využití | Vnitřní |
| Třásně | Bez třásní |
| Typ produktu | Kusový koberec |
| Způsob výroby | Strojně dělaný |
| Výrobce | Hanse Home |
| Vzor | Moderní |
| Typ vlasu | Bez vlasu (nízký, praktický) |
| Třída kvality | Zlatá střední cesta |
| Styl | Orientální |
| Specifikace materiálu | Polyester |
| Další vlastnosti | Měkký - příjemný na dotyk |
| Země původu | Německo |
| Specifikace barvy | Vínová červená (bordó) |
| Lemování | ano |
| Celková výška | 5 mm |
| Rozměr | 120x160 cm |
| Šířka | 120 cm |
| Délka | 160 cm |