Kusový koberec Cairo 105587 Port Said Cream Red – na ven i na doma 120x170 cm
Výrobce: Nouristan - Hanse Home koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 2 049 Kč
Z dálky to může vypadat, že se jedná o koberec bez vzoru. Ve skutečnosti je to krasavec ve vintage stylu s propracovaným motivem, který působí, jako by měl odřený povrch. Vyrábí se z polypropylenu a... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| KoberceKK.cz Nejlevnější | Skladem | 2 049 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Z dálky to může vypadat, že se jedná o koberec bez vzoru. Ve skutečnosti je to krasavec ve vintage stylu s propracovaným motivem, který působí, jako by měl odřený povrch. Vyrábí se z polypropylenu a má velmi krátký střižený vlas. Jeho velkou předností je to, že ho můžete prát v pračce, a tím pádem poslouží nejen doma, ale i v exteriéru.
Parametry
| Typ produktu | Kusový koberec |
|---|---|
| Celková váha | 1300 g/m2 |
| Podklad | Bez podkladu |
| Barva | Oranžová |
| Lemování | ano |
| Třásně | Bez třásní |
| Tvar | Obdélník |
| Další vlastnosti | Antistatický |
| Způsob výroby | Strojně dělaný |
| Země původu | Egypt |
| Specifikace materiálu | Polypropylen (vše) |
| Materiál | Umělé vlákno |
| Celková výška | 3 mm |
| Rozměr | 120x170 cm |
| Šířka | 120 cm |
| Délka | 170 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Koberce a koberečky |
|---|---|
| Výrobce: Nouristan - Hanse Home koberce | Nouristan - Hanse Home koberce — Koberce a koberečky |
| Barva: Oranžová | Oranžová — Koberce a koberečky |
| Celková váha: 1300 g/m2 | 1300 g/m2 — Koberce a koberečky |
| Celková výška: 3 mm | 3 mm — Koberce a koberečky |
| Další vlastnosti: Antistatický | Antistatický — Koberce a koberečky |
| Délka: 170 cm | 170 cm — Koberce a koberečky |
| Lemování: ano | ano — Koberce a koberečky |
| Materiál: Umělé vlákno | Umělé vlákno — Koberce a koberečky |
| Podklad: Bez podkladu | Bez podkladu — Koberce a koberečky |
| Rozměr: 120x170 cm | 120x170 cm — Koberce a koberečky |
| Šířka: 120 cm | 120 cm — Koberce a koberečky |
| Specifikace materiálu: Polypropylen (vše) | Polypropylen (vše) — Koberce a koberečky |
| Třásně: Bez třásní | Bez třásní — Koberce a koberečky |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Koberce a koberečky |
| Typ produktu: Kusový koberec | Kusový koberec — Koberce a koberečky |
| Země původu: Egypt | Egypt — Koberce a koberečky |
| Způsob výroby: Strojně dělaný | Strojně dělaný — Koberce a koberečky |