Kusový koberec Cairo 105588 Port Said Cream Blue – na ven i na doma 200x280 cm
Výrobce: Nouristan - Hanse Home koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 5 649 Kč
Tmavě modrý koberec ve vintage stylu je velmi praktický. Díky barevnému provedení dobře skryje případné nečistoty. Navíc má krátký střižený vlas, který se snadno vysává. Pokud by ani lux nestačil,... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| KoberceKK.cz Nejlevnější | Skladem | 5 649 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Tmavě modrý koberec ve vintage stylu je velmi praktický. Díky barevnému provedení dobře skryje případné nečistoty. Navíc má krátký střižený vlas, který se snadno vysává. Pokud by ani lux nestačil, můžete koberec jednoduše vyprat v pračce a nemusíte se bát, že bude mít zlomy, protože je složitelný.
Parametry
| Typ produktu | Kusový koberec |
|---|---|
| Celková váha | 1300 g/m2 |
| Podklad | Bez podkladu |
| Barva | Modrá |
| Lemování | ano |
| Třásně | Bez třásní |
| Tvar | Obdélník |
| Další vlastnosti | Antistatický |
| Způsob výroby | Strojně dělaný |
| Země původu | Egypt |
| Specifikace materiálu | Polypropylen (vše) |
| Materiál | Umělé vlákno |
| Celková výška | 3 mm |
| Rozměr | 200x280 cm |
| Šířka | 200 cm |
| Délka | 280 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Koberce a koberečky |
|---|---|
| Výrobce: Nouristan - Hanse Home koberce | Nouristan - Hanse Home koberce — Koberce a koberečky |
| Barva: Modrá | Modrá — Koberce a koberečky |
| Celková váha: 1300 g/m2 | 1300 g/m2 — Koberce a koberečky |
| Celková výška: 3 mm | 3 mm — Koberce a koberečky |
| Další vlastnosti: Antistatický | Antistatický — Koberce a koberečky |
| Délka: 280 cm | 280 cm — Koberce a koberečky |
| Lemování: ano | ano — Koberce a koberečky |
| Materiál: Umělé vlákno | Umělé vlákno — Koberce a koberečky |
| Podklad: Bez podkladu | Bez podkladu — Koberce a koberečky |
| Rozměr: 200x280 cm | 200x280 cm — Koberce a koberečky |
| Šířka: 200 cm | 200 cm — Koberce a koberečky |
| Specifikace materiálu: Polypropylen (vše) | Polypropylen (vše) — Koberce a koberečky |
| Třásně: Bez třásní | Bez třásní — Koberce a koberečky |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Koberce a koberečky |
| Typ produktu: Kusový koberec | Kusový koberec — Koberce a koberečky |
| Země původu: Egypt | Egypt — Koberce a koberečky |
| Způsob výroby: Strojně dělaný | Strojně dělaný — Koberce a koberečky |