Kusový koberec Herat 105990 Cream 120x170 cm
Výrobce: Nouristan - Hanse Home koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 2 299 Kč
Světle béžový koberec s úžasným orientálním motivem, připomínajícím starověkou římskou mozaiku, přinese do prostoru jedinečný nádech. Precizní vzory evokují uměleckou tradici minulých dob a dodávají... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| KoberceKK.cz Nejlevnější | Skladem | 2 299 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Světle béžový koberec s úžasným orientálním motivem, připomínajícím starověkou římskou mozaiku, přinese do prostoru jedinečný nádech. Precizní vzory evokují uměleckou tradici minulých dob a dodávají interiéru sofistikovanost. Koberec je vyroben z kvalitního materiálu, který je odolný a snadno se udržuje díky krátkému střiženému vlasu.
Parametry
| Barva | Béžová |
|---|---|
| Celková váha | 2350 gm2 |
| Specifikace materiálu | Polypropylen (vše) |
| Podklad | Polypropylen |
| Využití | Vnitřní |
| Další vlastnosti | Snadná údržba |
| Země původu | Egypt |
| Třásně | Bez třásní |
| Způsob výroby | Strojně dělaný |
| Tvar | Obdélník |
| Typ produktu | Kusový koberec |
| Materiál | Umělé vlákno |
| Celková výška | 8 mm |
| Rozměr | 120x170 cm |
| Šířka | 120 cm |
| Délka | 170 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Koberce a koberečky |
|---|---|
| Výrobce: Nouristan - Hanse Home koberce | Nouristan - Hanse Home koberce — Koberce a koberečky |
| Barva: Béžová | Béžová — Koberce a koberečky |
| Celková váha: 2350 gm2 | 2350 gm2 — Koberce a koberečky |
| Celková výška: 8 mm | 8 mm — Koberce a koberečky |
| Další vlastnosti: Snadná údržba | Snadná údržba — Koberce a koberečky |
| Délka: 170 cm | 170 cm — Koberce a koberečky |
| Materiál: Umělé vlákno | Umělé vlákno — Koberce a koberečky |
| Podklad: Polypropylen | Polypropylen — Koberce a koberečky |
| Rozměr: 120x170 cm | 120x170 cm — Koberce a koberečky |
| Šířka: 120 cm | 120 cm — Koberce a koberečky |
| Specifikace materiálu: Polypropylen (vše) | Polypropylen (vše) — Koberce a koberečky |
| Třásně: Bez třásní | Bez třásní — Koberce a koberečky |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Koberce a koberečky |
| Typ produktu: Kusový koberec | Kusový koberec — Koberce a koberečky |
| Využití: Vnitřní | Vnitřní — Koberce a koberečky |
| Země původu: Egypt | Egypt — Koberce a koberečky |
| Způsob výroby: Strojně dělaný | Strojně dělaný — Koberce a koberečky |