Kusový koberec Naveh 104369 Green 195x300 cm
Výrobce: Nouristan - Hanse Home koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 7 039 Kč
Do zelena zbarvený kusový koberec s květinovým vzorem, který je doplněný i modernějším prvkem. Tento koberec z 60% Viskózy a 40% Bavlny sice vyniká pěkným a povedeným designem, ale zapomínat se nesmí... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| KoberceKK.cz Nejlevnější | Skladem | 7 039 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Do zelena zbarvený kusový koberec s květinovým vzorem, který je doplněný i modernějším prvkem. Tento koberec z 60% Viskózy a 40% Bavlny sice vyniká pěkným a povedeným designem, ale zapomínat se nesmí ani na jeho nízkou hmotnost a celkově velmi dobrou kvalitu. Koberec je navíc příjemný na dotek.Orientální kusové koberce z řady Naveh vynikají nápaditými vzory. Tyto koberce tak skvěle kombinují tradiční motivy a nové trendy. Koberce jsou barevné a tak krásně prozáří každý interiér. Vyrábějí se v Německu u oblíbené společnosti Hanse Home z 60% Viskózy a 40% Bavlny. Koberce jsou tak měkké a příjemné na dotek. Koberce se musí při nehodě hned vyčistit hadříkem, který absorbuje tekutiny. Pro obtížnější skvrny se doporučuje profesionální čištění. Koberce jsou lemovány, ale nejedná se o standartní obšití. Koberce Naveh potěší též nízkou hmotností pro snadnou přenositelnost. Na výběr je z několika vzorů a designů a mnoha velikostí, takže si jistě vybere každý.
Parametry
| Barva | Zelená |
|---|---|
| Tvar | Obdélník |
| Celková váha | 840 g/m2 |
| Materiál | Umělé vlákno |
| Podklad | Textil |
| Využití | Vnitřní |
| Lemování | na delších stranách |
| Třásně | Ano |
| Typ produktu | Kusový koberec |
| Způsob výroby | Strojně dělaný |
| Výrobce | Hanse Home |
| Typ vlasu | Střižený (příjemný, praktický) |
| Třída kvality | Pro náročné |
| Další vlastnosti | Měkký - příjemný na dotyk |
| Země původu | Německo |
| Specifikace barvy | Olivově zelená |
| Specifikace materiálu | Bavlna |
| Celková výška | 7 mm |
| Rozměr | 195x300 cm |
| Šířka | 195 cm |
| Délka | 300 cm |