Kusový koberec Nova 1201 cream - na ven i na doma 280x370 cm
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 10 137 Kč
Kusový koberec Nova 1201 v bílé barvě a v obdélníkovém tvaru je vyrobený ze syntetického (vegan) materiálu, který je odolný proti skvrnám a nenáročný na údržbu. Tento koberec se hodí do obývacího... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| KoberceKK.cz Nejlevnější | Skladem | 10 137 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Kusový koberec Nova 1201 v bílé barvě a v obdélníkovém tvaru je vyrobený ze syntetického (vegan) materiálu, který je odolný proti skvrnám a nenáročný na údržbu. Tento koberec se hodí do obývacího pokoje, ložnice i chodby, kde zútulní prostor a zpříjemní každý krok. Geometrické vzory dodají místnosti strukturu a moderní charakter, aniž by prostor působil rušivě. Navíc je vhodný i do exteriéru, je kompatibilní s robotickými vysavači, je vhodný na podlahové topení, poskytuje příjemnou tepelnou a zvukovou izolaci, je obšitý ze všech stran, je antistatický, má plastický 3D efekt a má certifikaci Öeko-Tex.
Parametry
| Barva | Bílá |
|---|---|
| Celková výška | 7 mm |
| Specifikace materiálu | Polypropylen (vše) |
| Podklad | Polypropylen |
| Další vlastnosti | 3D efekt |
| Země původu | Turecko |
| Způsob výroby | Strojně dělaný |
| Tvar | Obdélník |
| Typ produktu | Kusový koberec |
| Rozměr | 280x370 cm |
| Šířka | 280 cm |
| Délka | 370 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Koberce a koberečky |
|---|---|
| Barva: Bílá | Bílá — Koberce a koberečky |
| Celková výška: 7 mm | 7 mm — Koberce a koberečky |
| Další vlastnosti: 3D efekt | 3D efekt — Koberce a koberečky |
| Délka: 370 cm | 370 cm — Koberce a koberečky |
| Podklad: Polypropylen | Polypropylen — Koberce a koberečky |
| Rozměr: 280x370 cm | 280x370 cm — Koberce a koberečky |
| Šířka: 280 cm | 280 cm — Koberce a koberečky |
| Specifikace materiálu: Polypropylen (vše) | Polypropylen (vše) — Koberce a koberečky |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Koberce a koberečky |
| Typ produktu: Kusový koberec | Kusový koberec — Koberce a koberečky |
| Země původu: Turecko | Turecko — Koberce a koberečky |
| Způsob výroby: Strojně dělaný | Strojně dělaný — Koberce a koberečky |