Rojaplast Vyvýšený plechový záhon 100x80 cm
Výrobce: Rojaplast
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 100 Kč
Moderní, praktický a jednoduchý vyvýšený záhon pro vaši zahrádku. bez podlahy z pozinkovaných ocelových panelů velmi snadná montáž Dodávané v demontu. Tip: Máte kam uskladnit zahradní náčiní?... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 1 100 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Moderní, praktický a jednoduchý vyvýšený záhon pro vaši zahrádku.
bez podlahy
z pozinkovaných ocelových panelů
velmi snadná montáž
Dodávané v demontu.
Tip: Máte kam uskladnit zahradní náčiní? Podívejte se na naši nabídku zahradních domků a mějte na zahradě přístřeší pro všechny lopaty, konvičky, slunečník i sekačku.
Parametry
| Materiál | kovové |
|---|---|
| Barva | šedá |
| Výška | 30 cm |
| Celková šířka | 100 cm |
| Šířka | 100 cm |
| Hloubka | 80 cm |
| Hmotnost | 3.4 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Truhlíky |
|---|---|
| Výrobce: Rojaplast | Rojaplast — Truhlíky |
| Barva: šedá | šedá — Truhlíky |
| Celková šířka: 100 cm | 100 cm — Truhlíky |
| Hloubka: 80 cm | 80 cm — Truhlíky |
| Hmotnost: 3.4 kg | 3.4 kg — Truhlíky |
| Materiál: kovové | kovové — Truhlíky |
| Šířka: 100 cm | 100 cm — Truhlíky |
| Výška: 30 cm | 30 cm — Truhlíky |