Stima Barová židle Paysane Bar masiv Buk
Výrobce: Stima
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 2 179 Kč
Dřevěná barová židle v různém barevném provedení. Vyrobená z masivního buku s masivním dřevěným sedákem, který je lehce tvarovaný pro komfortnější posezení. Klasická barová židle je vhodná jak do... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 2 179 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Dřevěná barová židle v různém barevném provedení.
Vyrobená z masivního buku s masivním dřevěným sedákem, který je lehce tvarovaný pro komfortnější posezení.
Klasická barová židle je vhodná jak do domácností, tak i do restaurací, kaváren, jídelen a všech zátěžových prostor jako židle restaurační.
Povrchová úprava: Moření a lakování.
Parametry
| Materiál | dřevěné |
|---|---|
| Barva | dekor buk |
| Materiál sedáku | dřevěné |
| Materiál rámu židle | Dřevo |
| Výška | 101 cm |
| Výška sedáku | 72 cm |
| Celková šířka | 44 cm |
| Šířka | 44 cm |
| Hloubka | 40 cm |
| Nosnost | 140 kg |
| Hmotnost | 7 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Barové židle |
|---|---|
| Výrobce: Stima | Stima — Barové židle |
| Barva: dekor buk | dekor buk — Barové židle |
| Celková šířka: 44 cm | 44 cm — Barové židle |
| Hloubka: 40 cm | 40 cm — Barové židle |
| Hmotnost: 7 kg | 7 kg — Barové židle |
| Materiál: dřevěné | dřevěné — Barové židle |
| Materiál rámu židle: Dřevo | Dřevo — Barové židle |
| Materiál sedáku: dřevěné | dřevěné — Barové židle |
| Nosnost: 140 kg | 140 kg — Barové židle |
| Šířka: 44 cm | 44 cm — Barové židle |
| Výška: 101 cm | 101 cm — Barové židle |
| Výška sedáku: 72 cm | 72 cm — Barové židle |