Stříška plotová hladká DITON průběžná 40 přírodní 400×500×50 mm
Výrobce: DITON
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 448 Kč
betonová tvarovka, mrazuvzdorná, vysoce pevnostní, opatřena okapovou drážkou, slouží jako ochrana a zakončení plotové průběžné zdi, povrch standard, barva přírodní, hmotnost 21,7 kg, 400×500×50 mm,... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| DEK.cz Nejlevnější | Skladem | 448 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
betonová tvarovka, mrazuvzdorná, vysoce pevnostní, opatřena okapovou drážkou, slouží jako ochrana a zakončení plotové průběžné zdi, povrch standard, barva přírodní, hmotnost 21,7 kg, 400×500×50 mm, 60 ks/pal.
Parametry
| barva | přírodní |
|---|---|
| délka | 500 mm |
| hmotnost | 21,7 kg |
| hmotnost palety | 1302 kg |
| materiál | beton |
| měrná jednotka | ks |
| počet ks na paletě | 60 ks |
| povrch | standard |
| šířka | 400 mm |
| typ | stříška |
| typ tvárnice | stříška průběžná 40 |
| v balení | 1 |
| výrobce | DITON |
| výška | 50 mm |
Doplňkové informace
| Kategorie | stříšky pro zděné ploty diton |
|---|---|
| Výrobce: DITON | DITON — stříšky pro zděné ploty diton |
| barva: přírodní | přírodní — stříšky pro zděné ploty diton |
| délka: 500 mm | 500 mm — stříšky pro zděné ploty diton |
| hmotnost: 21,7 kg | 21,7 kg — stříšky pro zděné ploty diton |
| hmotnost palety: 1302 kg | 1302 kg — stříšky pro zděné ploty diton |
| materiál: beton | beton — stříšky pro zděné ploty diton |
| měrná jednotka: ks | ks — stříšky pro zděné ploty diton |
| počet ks na paletě: 60 ks | 60 ks — stříšky pro zděné ploty diton |
| povrch: standard | standard — stříšky pro zděné ploty diton |
| šířka: 400 mm | 400 mm — stříšky pro zděné ploty diton |
| typ: stříška | stříška — stříšky pro zděné ploty diton |
| typ tvárnice: stříška průběžná 40 | stříška průběžná 40 — stříšky pro zděné ploty diton |
| výrobce: DITON | DITON — stříšky pro zděné ploty diton |
| výška: 50 mm | 50 mm — stříšky pro zděné ploty diton |