Tvárnice plotová štípaná DITON B bez fazety přírodní 200×390×190 mm
Výrobce: DITON
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 113 Kč
betonová zdicí tvarovka, mrazuvzdorná, vysoce pevnostní, pohledová ze dvou stran, povrch štípaný, barva přírodní, spotřeba 12,5 ks/m2, hmotnost 22,5 kg, 200×390×190 mm, 50 ks/pal.
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| DEK.cz Nejlevnější | Skladem | 113 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
betonová zdicí tvarovka, mrazuvzdorná, vysoce pevnostní, pohledová ze dvou stran, povrch štípaný, barva přírodní, spotřeba 12,5 ks/m2, hmotnost 22,5 kg, 200×390×190 mm, 50 ks/pal.
Parametry
| barva | přírodní |
|---|---|
| délka | 390 mm |
| hmotnost | 22,5 kg |
| hmotnost palety | 1125 kg |
| materiál | beton |
| měrná jednotka | ks |
| počet ks na paletě | 50 ks |
| povrch | štípaný |
| šířka | 200 mm |
| spotřeba | 12,5 ks/m2 |
| tvar | bez fazety |
| typ | plotová tvárnice |
| typ tvárnice | plotová oboustranná B |
| v balení | 1 |
| výrobce | DITON |
| výška | 190 mm |