Tvárnice plotová štípaná DITON D1 s fazetou přírodní 190×385×190 mm
Výrobce: DITON
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 176 Kč
betonová zdicí tvarovka, mrazuvzdorná, vysoce pevnostní, tvarovka pohledová ze tří stran, povrch štípaný, barva přírodní, spotřeba 12,5 ks/m2, hmotnost 23 kg, 190×385×190 mm, 50 ks/pal. Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| DEK.cz Nejlevnější | Skladem | 176 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
betonová zdicí tvarovka, mrazuvzdorná, vysoce pevnostní, tvarovka pohledová ze tří stran, povrch štípaný, barva přírodní, spotřeba 12,5 ks/m2, hmotnost 23 kg, 190×385×190 mm, 50 ks/pal.
Parametry
| barva | přírodní |
|---|---|
| délka | 385 mm |
| hmotnost | 23 kg |
| hmotnost palety | 1150 kg |
| materiál | beton |
| měrná jednotka | ks |
| počet ks na paletě | 50 ks |
| povrch | štípaný |
| šířka | 190 mm |
| spotřeba | 12,5 ks/m2 |
| tvar | s fazetou |
| typ | plotová tvárnice |
| typ tvárnice | plotová trojstranná D1 |
| v balení | 1 |
| výrobce | DITON |
| výška | 190 mm |