Naše webové stránky obsahují odkazy na partnerské weby. Pokud se prokliknete z našich stránek na stránky partnera a tam si zakoupíte jeho služby, obdržíme za zprostředkování provizi (Zjistit více informací). Tato forma spolupráce nijak neovlivňuje objektivnost našich recenzí. Každým nákupem přes proklik z našich stránek podpoříte naši redakci, abychom i do budoucna mohli tvořit kvalitní a užitečný obsah. Ďekujeme.

Důležité upozornění Všechny naše články píšou skuteční lidé. Nejsou to umělé texty od stroje.Conrad.cz: recenze a zkušenosti

Internetový obchod Conrad.cz patří k jedněm z největších obchodů s technikou a elektronikou u nás. Provozuje jej společnost Conrad Elektronic, která byla založena již v roce 1923, a to v německém Berlíně. Od roku 1946 sídlí ve městě Hirschau nacházejícím se v Horním Falcku (Německo). Společnost patří k největším zasilatelským společnostem elektroniky v Evropě.

Conrad.cz e-shop

Conrad – svět plný nápadů.“

Sortiment

Sortiment e-shopu Conrad.cz je opravdu bohatý. Nakoupit zde můžete například zabezpečovací techniku, vše pro úsporu energií, odpuzovače škůdců, úpravu vzduchu, domácí spotřebiče, nářadí, zahradní a měřící techniku, montážní materiál, ochranné oblečení, vybavení pro úklid či vybavení koupelen, kabely, elektromechanika, součástky, konektory, spínače, tlačítka, tlaková technika, dále zde můžete pořídit také síťové zdroje a měniče, akumulátory a baterie, přístroje pro měření spotřeby energie, nabíječky, příslušenství pro přívěsy, osvětlení. Nechybí ani vše pro auto, PC a další mobilní zařízení, a to včetně repasů a softwaru či multimédia. V neposlední řadě v e-shopu najdete také hračky, modely a železnice, roboty, vysílačky, radiostanice, experimentální techniku, hudební nástroje, 3D tiskárny s příslušenstvím, příslušenství pro cyklistiku, koloběžky, skútry a fitness, kapesní svítilny a baterky, ozvučovací a světelnou techniku, odbornou elektronickou literaturu, bytové dekorace či kosmetiku. Produkty lze vyhledávat také podle značek (Toshiba, JVC, DeLonghi, ABB, Tefal, DJI, Nokia, Oral-B, AEG, Apple a další) a všechny je naleznete v těchto kategoriích:

  • Hobby
  • Dům & zahrada
  • Nářadí
  • Součástky
  • Energie
  • Auto
  • PC technika & kancelář
  • Multimédia

Základní informace (o platbě a dopravě)

Možnosti platbyMožnosti dopravy

on-line kartou

PPL

bankovní převod

zálohová faktura

dobírka

Hodnocení a recenze

Zákazníci, kteří mají zkušenost s nákupem v internetovém obchodě Conrad.cz, jsou velmi často spokojení s rychlostí doručení. Dále chválí široký sortiment a bohatý výběr zboží, příznivé ceny a spokojení jsou také s kvalitou zakoupených produktů. Obchod je komunikativní, vstřícný a je často označován jako spolehlivý.

Conrad.cz Heureka
Zdroj: Heureka.cz

Někteří zákazníci mají špatné zkušenosti s delší dobou doručení své objednávky. Zpoždění někdy vzniká také na straně dodavatele či přepravce, nikoliv obchodu. Ten se přesto všechny problémy snaží vyřešit co nejrychleji a k co největší spokojenosti zákazníka.

Proč zde nakoupit

Kontakt a důležité informace

Adresa (sídlo):

Conrad Electronic Česká republika, s.r.o., budova C, Vinohradská 2828/151, Praha 3 - Žižkov, 130 00

Telefon:

+420 226 224 222

E-mail:

[email protected]

E-mail (reklamace):

[email protected]

Facebook:

Conrad Electronic Česká republika

Twitter:

Conrad Electronic ČR

YouTube:

Conrad Electronic ČR

Web:

www.conrad.cz

on-line reklamační formulář

mapa sídla

Vaše zkušenosti

Nakoupili jste v internetovém obchodě Conrad.cz? Budeme rádi, pokud se s námi podělíte o své zkušenosti dole v komentářích!

4/5 - (3 votes)


Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..