Halmar Dětská židle FRODO, šedá
Výrobce: Halmar
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 983 Kč
Šedá dětská židle FRODO se sametovým sedákem je ideální volbou pro každý studentský pokoj. rozměry: 50/51/88-100/47-59 cm základní mechanismus barva: světle šedá / bílá látka: samet / síťovina... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 983 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Šedá dětská židle FRODO se sametovým sedákem je ideální volbou pro každý studentský pokoj.
rozměry: 50/51/88-100/47-59 cm
základní mechanismus
barva: světle šedá / bílá
látka: samet / síťovina
nosnost max. 80 kg
dodávané v demontu
Parametry
| Materiál | Síťovina |
|---|---|
| Barva | Šedá |
| Materiál sedáku | látkové |
| Výška | 88-100 cm |
| Výška sedáku | 47-59 cm |
| Celková šířka | 50 cm |
| Šířka | 50 cm |
| Hloubka | 51 cm |
| Nosnost | 80 kg |
| Hmotnost | 6.8 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Studentské židle |
|---|---|
| Výrobce: Halmar | Halmar — Studentské židle |
| Barva: Šedá | Šedá — Studentské židle |
| Celková šířka: 50 cm | 50 cm — Studentské židle |
| Hloubka: 51 cm | 51 cm — Studentské židle |
| Hmotnost: 6.8 kg | 6.8 kg — Studentské židle |
| Materiál: Síťovina | Síťovina — Studentské židle |
| Materiál sedáku: látkové | látkové — Studentské židle |
| Nosnost: 80 kg | 80 kg — Studentské židle |
| Šířka: 50 cm | 50 cm — Studentské židle |
| Výška: 88-100 cm | 88-100 cm — Studentské židle |
| Výška sedáku: 47-59 cm | 47-59 cm — Studentské židle |