Idea Příborník s nástavcem 2 dveře RUBI dub
Výrobce: Idea
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 9 999 Kč
Příborník je neodmyslitelným kouskem nábytku, který by neměl chybět ve vaší kuchyni, ať už v panelákovém bytě, ve vlastním domku, na chalupě nebo i na chatě. Dvoudveřový příborník s nástavcem... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 9 999 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Příborník je neodmyslitelným kouskem nábytku, který by neměl chybět ve vaší kuchyni, ať už v panelákovém bytě, ve vlastním domku, na chalupě nebo i na chatě. Dvoudveřový příborník s nástavcem RUBI 8926D je z masivního borovicového dřeva v barevné provedení dub.
88 × 43 × 197 (š × h × v)
materiál masiv borovice
barevné provedení dub
2 zásuvky s kovovými pojezdy
dvoje prosklené dveře
V kolekci RUBI najdete i další vhodné kousky.
Dodávané v demontu.
Parametry
| Materiál | dřevěné |
|---|---|
| Barva | hnědá |
| Výška | 197 cm |
| Celková šířka | 88 cm |
| Šířka | 88 cm |
| Hloubka | 43 cm |
| Hmotnost | 38 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Příborník s nástavcem |
|---|---|
| Výrobce: Idea | Idea — Příborník s nástavcem |
| Barva: hnědá | hnědá — Příborník s nástavcem |
| Celková šířka: 88 cm | 88 cm — Příborník s nástavcem |
| Hloubka: 43 cm | 43 cm — Příborník s nástavcem |
| Hmotnost: 38 kg | 38 kg — Příborník s nástavcem |
| Materiál: dřevěné | dřevěné — Příborník s nástavcem |
| Šířka: 88 cm | 88 cm — Příborník s nástavcem |
| Výška: 197 cm | 197 cm — Příborník s nástavcem |