Koberec Agnella Optimal Canis béžový
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 384 Kč
Tradiční kolekce s nádechem modernosti je nabídkou pro lidi, kteří si cení elegance a nejvyšší kvality zpracování a zároveň rádi vidí ve svých domovech výrazné dekory. Vybrat si můžete modely s... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 384 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Tradiční kolekce s nádechem modernosti je nabídkou pro lidi, kteří si cení elegance a nejvyšší kvality zpracování a zároveň rádi vidí ve svých domovech výrazné dekory. Vybrat si můžete modely s tlumenými barvami a takové, které úspěšně oživí i minimalistický interiér. Po letech si zachovávají svůj důstojný vzhled, jelikož jejich extrémně husté rouno se neopotřebovává a je odolné vůči hnícení.
▪ výška: 6 mm
▪ Celková hmotnost: Cca 1,80 kg/m2
▪ materiál: 100% polypropylen
Parametry
| Barva | Béžová |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Abstraktní vzory |
| Kolekce | Optimal |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 50x70 cm |
| šířka | 50 cm |
| délka | 70 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Béžová | Béžová — Moderní koberce |
| délka: 70 cm | 70 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Optimal | Optimal — Moderní koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Moderní koberce |
| Rozměr: 50x70 cm | 50x70 cm — Moderní koberce |
| šířka: 50 cm | 50 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Obývací pokoj,Ložnice | Obývací pokoj,Ložnice — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Abstraktní vzory | Abstraktní vzory — Moderní koberce |