Koberec PROMO BERBER SAFI N9040 bílý / černý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 3 385 Kč
BERBER je jedinečná kolekce huňatých koberců. Jednoduché geometrické vzory a tkané třásně na koncích evokují boho styl. Jejich vysoký, hustý a pružný vlas je činí neuvěřitelně nadýchanými a měkkými... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 3 385 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
BERBER je jedinečná kolekce huňatých koberců. Jednoduché geometrické vzory a tkané třásně na koncích evokují boho styl.
Jejich vysoký, hustý a pružný vlas je činí neuvěřitelně nadýchanými a měkkými na dotek. Spolehlivé polypropylenové vlákno použité při jejich výrobě zaručuje jejich vysokou kvalitu a odolnost. ▪ Celková tloušťka: 25 mm
▪ Celková hmotnost: 2,0 kg/m²
▪ Materiál: 100% polypropylen
Parametry
| Barva | Černá,Bíla |
|---|---|
| Výška vlasu | Shaggy (vysoký vlas; mäkký) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Geometrické vzory |
| Kolekce | Beber |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 140x190 cm |
| šířka | 140 cm |
| délka | 190 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Černá,Bíla | Černá,Bíla — Moderní koberce |
| délka: 190 cm | 190 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Beber | Beber — Moderní koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Moderní koberce |
| Rozměr: 140x190 cm | 140x190 cm — Moderní koberce |
| šířka: 140 cm | 140 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Shaggy (vysoký vlas; mäkký) | Shaggy (vysoký vlas; mäkký) — Moderní koberce |
| Vzor: Geometrické vzory | Geometrické vzory — Moderní koberce |