Koberec Agnella Optimal Floriana krémový
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 384 Kč
Koberce z kolekce Optimal jistě osloví ty, kteří hledají originální retro doplňky do interiéru. Design inspirovaný módou 60. let 20. století vychází zejména z rostlinných a květinových motivů, ale... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 384 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberce z kolekce Optimal jistě osloví ty, kteří hledají originální retro doplňky do interiéru. Design inspirovaný módou 60. let 20. století vychází zejména z rostlinných a květinových motivů, ale potěší i milovníky modernějších vzorů. Všechny modely jsou vyrobeny ze 100% syntetické tepelně upravené příze, díky čemuž jsou příjemné na dotek, snadno se udržují a bez problémů zvládnou každodenní používání.
▪ Celková výška: 8 mm
▪ Výška vlasu: 6 mm
▪ Celková hmotnost: cca 1,80 kg/m²▪ Materiál: 100% polypropylen▪ Hustota tkaní: 224 000 bodů/m²
Parametry
| Barva | Béžová,Modrá,Vícebarevná |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Květované vzory |
| Kolekce | Agnella Optimal |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 50x70 cm |
| šířka | 50 cm |
| délka | 70 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Béžová,Modrá,Vícebarevná | Béžová,Modrá,Vícebarevná — Moderní koberce |
| délka: 70 cm | 70 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Agnella Optimal | Agnella Optimal — Moderní koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Moderní koberce |
| Rozměr: 50x70 cm | 50x70 cm — Moderní koberce |
| šířka: 50 cm | 50 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Květované vzory | Květované vzory — Moderní koberce |