Koberec ANTIKA 119 šedý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 669 Kč
Jak už název této kolekce kusových koberců vypovídá, jedná se o moderní designové koberce s originálními a tradičními motivy. Koberec lze prát v pračce do 30 stupňů. ▪ Výška vlasu: cca 5 mm ▪ Celková... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 669 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Jak už název této kolekce kusových koberců vypovídá, jedná se o moderní designové koberce s originálními a tradičními motivy. Koberec lze prát v pračce do 30 stupňů.
▪ Výška vlasu: cca 5 mm
▪ Celková hmotnost: cca 1,50 kg/m2
▪ Materiál: 80% Bavlna / 20% Polyester
Parametry
| Barva | Šedá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyester,bavlna |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Pratelný,Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Geometrické vzory |
| Kolekce | Antika |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 80x150 cm |
| šířka | 80 cm |
| délka | 150 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Šedá | Šedá — Moderní koberce |
| délka: 150 cm | 150 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Antika | Antika — Moderní koberce |
| Materiál: polyester,bavlna | polyester,bavlna — Moderní koberce |
| Rozměr: 80x150 cm | 80x150 cm — Moderní koberce |
| šířka: 80 cm | 80 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Pratelný,Vhodný pro podlahové topení | Pratelný,Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Geometrické vzory | Geometrické vzory — Moderní koberce |