Koberec ARGENTINA 18548 V10 béžový
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 494 Kč
Objevte stylové koberce z kolekce Argentina, které spojují moderní a abstraktní vzory s přírodní paletou barev. Dominují v nich zemité odstíny jako béžová, hnědá či šedá, které jsou v některých... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 494 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Objevte stylové koberce z kolekce Argentina, které spojují moderní a abstraktní vzory s přírodní paletou barev. Dominují v nich zemité odstíny jako béžová, hnědá či šedá, které jsou v některých designech oživeny svěžími akcenty oranžové a zelené – ideální pro interiéry, které touží po decentní eleganci s nádechem originality. Vyrobeno z odolného polypropylenu, koberce Argentina jsou nenáročné na údržbu, příjemné na dotek a vhodné i do domácností s alergiky. Díky kvalitnímu zpracování si zachovávají svůj tvar, barvu a strukturu i při každodenním používání. Ideální do obývacího pokoje, ložnice či kanceláře – všude tam, kde chcete spojit funkčnost s estetickým zážitkem. ▪ Celková výška: 10 mm
▪ Výška vlasu: 8 mm
▪ Celková hmotnost: 2,7 kg/m²
▪ Hustota tkaní: 580 608 bodů/m²
▪ Materiál: 100% polypropylen
Parametry
| Barva | Béžová,Krémová |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Abstraktní vzory |
| Kolekce | ARGENTINA |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 80x150 cm |
| šířka | 80 cm |
| délka | 150 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Béžová,Krémová | Béžová,Krémová — Moderní koberce |
| délka: 150 cm | 150 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: ARGENTINA | ARGENTINA — Moderní koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Moderní koberce |
| Rozměr: 80x150 cm | 80x150 cm — Moderní koberce |
| šířka: 80 cm | 80 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Abstraktní vzory | Abstraktní vzory — Moderní koberce |