Koberec BCF Morad TRELIS černý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 561 Kč
Koberec Morad je charakteristický nízkou cenou, dobrou kvalitou a trvanlivostí nepřetržitého a intenzivního používání. Tyto podmínky jsou splněny na 100%. Výška: 8 mm Celková hmotnost: Cca 1,30 kg/m2... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 561 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberec Morad je charakteristický nízkou cenou, dobrou kvalitou a trvanlivostí nepřetržitého a intenzivního používání. Tyto podmínky jsou splněny na 100%.
Výška: 8 mm
Celková hmotnost: Cca 1,30 kg/m2
Materiál: 100% polypropylen
Parametry
| Barva | Černo-bílá,Černá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Ložnice,Obývací pokoj |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Geometrické vzory |
| Kolekce | BCF Morad |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 80x150 cm |
| šířka | 80 cm |
| délka | 150 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Černo-bílá,Černá | Černo-bílá,Černá — Moderní koberce |
| délka: 150 cm | 150 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: BCF Morad | BCF Morad — Moderní koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Moderní koberce |
| Rozměr: 80x150 cm | 80x150 cm — Moderní koberce |
| šířka: 80 cm | 80 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Ložnice,Obývací pokoj | Ložnice,Obývací pokoj — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Geometrické vzory | Geometrické vzory — Moderní koberce |