Koberec Bosa 8621A krémový / měděný / modrý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 3 610 Kč
Koberce z kolekce Bosa jsou stylovým doplňkem do moderního interiéru. Vyznačují se jedinečným designem a neobvyklými světlými odstíny, které dodávají prostoru svěžest a originalitu. Hrubý,... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 3 610 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberce z kolekce Bosa jsou stylovým doplňkem do moderního interiéru. Vyznačují se jedinečným designem a neobvyklými světlými odstíny, které dodávají prostoru svěžest a originalitu.
Hrubý, dvouúrovňový vlas vytváří trojrozměrný efekt a hloubku. Koberce jsou tkané ze směsi střapcovitých polypropylenových a polyesterových přízí. Spodní část je zpevněna jutou, všechny okraje jsou precizně sešity. Jsou vhodné také pro použití s podlahovým topením a mají certifikát OEKO-TEX, který zaručuje zdravotní nezávadnost použitých materiálů.
▪ Celková tloušťka: 21 mm
▪ Celková váha: 2,40 kg/m²
▪ Hustota tkaní: 192 000 bodů/m²
▪ Materiál: 90% polypropylen / 10% polyester
Parametry
| Barva | Krémová,Měděná,Modrá,Vícebarevná |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen,polyester |
| Umístění | Obývací pokoj,Kuchyně,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Abstraktní vzory |
| Kolekce | Bosa |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 180x270 cm |
| šířka | 180 cm |
| délka | 270 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Krémová,Měděná,Modrá,Vícebarevná | Krémová,Měděná,Modrá,Vícebarevná — Moderní koberce |
| délka: 270 cm | 270 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Bosa | Bosa — Moderní koberce |
| Materiál: polypropylen,polyester | polypropylen,polyester — Moderní koberce |
| Rozměr: 180x270 cm | 180x270 cm — Moderní koberce |
| šířka: 180 cm | 180 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Obývací pokoj,Kuchyně,Ložnice | Obývací pokoj,Kuchyně,Ložnice — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Abstraktní vzory | Abstraktní vzory — Moderní koberce |