Koberec Cascada Plus 6294 béžový
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 382 Kč
Pokud hledáte designový koberec pro zvýraznění konzervativnějšího interiéru, našli jste jej. Cascada Plus je vysoce kvalitní kousek, který rozhodně nikoho neurazí a zároveň stylově doplní téměř každý... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 382 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Pokud hledáte designový koberec pro zvýraznění konzervativnějšího interiéru, našli jste jej. Cascada Plus je vysoce kvalitní kousek, který rozhodně nikoho neurazí a zároveň stylově doplní téměř každý prostor.
▪ Výška vlasu: 15 - 25 mm
▪ Materiál: 100% polypropylen
Parametry
| Barva | Hnědá,Béžová,Krémová |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Moderní vzor |
| Kolekce | Cascada Plus |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 80x150 cm |
| šířka | 80 cm |
| délka | 150 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Hnědá,Béžová,Krémová | Hnědá,Béžová,Krémová — Moderní koberce |
| délka: 150 cm | 150 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Cascada Plus | Cascada Plus — Moderní koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Moderní koberce |
| Rozměr: 80x150 cm | 80x150 cm — Moderní koberce |
| šířka: 80 cm | 80 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Moderní vzor | Moderní vzor — Moderní koberce |