Koberec Diamond K4421G GOLD / GOLD
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 2 193 Kč
Vyberte si z naší nabídky koberců v různých barvách, velikostech a vzorech. Vyrobeny jsou z kvalitních materiálů a nevyžadují náročnou údržbu. Široká nabídka vám poskytuje možnost vybrat si koberec,... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 2 193 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Vyberte si z naší nabídky koberců v různých barvách, velikostech a vzorech. Vyrobeny jsou z kvalitních materiálů a nevyžadují náročnou údržbu. Široká nabídka vám poskytuje možnost vybrat si koberec, který se bude hodit do stylu interiéru, který máte doma.
▪ Výška vlasu: 13 mm
▪ Celková hmotnost: Cca 2,35 kg/m2
▪ Materiál: 60% polypropylen 40% polyester
Parametry
| Barva | Krémová,Šedá,Zlatá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyester,polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Abstraktní vzory,Geometrické vzory |
| Kolekce | Diamond |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 120x170 cm |
| šířka | 120 cm |
| délka | 170 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Krémová,Šedá,Zlatá | Krémová,Šedá,Zlatá — Moderní koberce |
| délka: 170 cm | 170 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Diamond | Diamond — Moderní koberce |
| Materiál: polyester,polypropylen | polyester,polypropylen — Moderní koberce |
| Rozměr: 120x170 cm | 120x170 cm — Moderní koberce |
| šířka: 120 cm | 120 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Abstraktní vzory,Geometrické vzory | Abstraktní vzory,Geometrické vzory — Moderní koberce |