Koberec DINAN sloní kost
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 445 Kč
Tento koberec z kolekce DINAN kombinuje vysokou praktičnost a ohleduplnost k životnímu prostředí. Je ideální nejen do obývacího pokoje. Ruční tkaní zaručuje, že každý koberec je jedinečný a přinese... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 445 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Tento koberec z kolekce DINAN kombinuje vysokou praktičnost a ohleduplnost k životnímu prostředí. Je ideální nejen do obývacího pokoje. Ruční tkaní zaručuje, že každý koberec je jedinečný a přinese do vašeho domova vyjímečný kousek. ▪ Materiál: 60% juta, 40% bavlna
▪ Celková hmotnost: 1,8 kg/m2
Parametry
| Barva | Krémová,Béžová |
|---|---|
| Výška vlasu | Smyčkový (velmi nízký; odolný) |
| Materiál | juta,bavlna |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Moderní vzor |
| Kolekce | DINAN |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 80x150 cm |
| šířka | 80 cm |
| délka | 150 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Krémová,Béžová | Krémová,Béžová — Moderní koberce |
| délka: 150 cm | 150 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: DINAN | DINAN — Moderní koberce |
| Materiál: juta,bavlna | juta,bavlna — Moderní koberce |
| Rozměr: 80x150 cm | 80x150 cm — Moderní koberce |
| šířka: 80 cm | 80 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Smyčkový (velmi nízký; odolný) | Smyčkový (velmi nízký; odolný) — Moderní koberce |
| Vzor: Moderní vzor | Moderní vzor — Moderní koberce |